Konstantynów Łódzki,ul .Dolna 17
tel. 603 640 976

O nasMagdal - przyprawy świata

Firma Magdal Aldona Ciecierska została założona w 2006 roku w Łodzi przez zapalonych miłośników przypraw, działających na rynku od połowy lat '90. Nasza pasja i doświadczenie, jakie zdobyliśmy w branży w ciągu 16 lat, procentują, dzięki czemu hurtowa sprzedaż przypraw i dodatków do przetwórstwa mięsnego oraz spożywczego zostały przez nas dopracowane do perfekcji.

 

Dzięki długiej obecności na rynku stworzyliśmy sieć zaufanych dostawców, których profesjonalizm cenimy sobie ponad wszystko. Naszą firmową filozofią jest indywidualne podejście do klienta. Stawiamy na współpracę i dbanie o trwałe relacje, a lojalność jest dla nas jedną z najważniejszych wartości, dzięki czemu mamy szerokie grono stałych odbiorców. Naszymi głównymi klientami są producenci żywności, sklepy, hurtownie. Nie zapominamy jednak również o klientach indywidualnych.

 

W przyprawy świata zaopatrujemy cały rejon środkowej Polski, jednak wciąż się rozwijamy, poszerzając zarówno grono współpracujących dostawców, jak i odbiorców. Sami zaś zaopatrujemy się w przyprawy z całego świata (głównie z Wietnamu, Chin i Indonezji) u największych dostawców i importerów, dzięki czemu naszą wyróżniającą cechą jest niezawodność.

 

Nasze przyprawy są towarem najwyższej jakości, posiadają międzynarodowe atesty. Nie musisz się więc obawiać zakupu kota w worku. Zamówienia realizujemy szybko i profesjonalnie, a nasze ceny należą do jednych z najniższych na rynku.

 

W naszej ofercie znajdzie również Państwo produkty pochodzenia zwierzęcego - jelita solone. Nasza firma otrzymała na tę okoliczność weterynaryjny numer identyfikacyjny 10086007

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Magdal - przyprawy pachnące podróżami...

Kontakt
MAGDAL
Aldona Ciecierska

Adres:
95-050 Konstantynów Łódzki, ul .Dolna 17

tel. 603-640-976
email:biuro@magdalprzyprawy.pl

Mapa dojazdu:

Copyright © Magdal - Projekt, realizacja i opracowanie tekstów -Agencja Informatyczno Reklamowa Dux - Promotion
stat4u